CO PO MASAŻACH I SESJACH MÓWIĄ KLIENTKI I KLIENCI

Opinie

Mateusz Obrebowski
Mateusz Obrebowski
02/02/2022
Ciężko ocenić słowami pracę jaką wykonuje Kasia. Jest to napewno inny wymiar masażu - wymiar którego nie znałem przed spotkaniem z Kasią. W czasie trwania masażu doznasz i poczujesz tyle ile jesteś w danej chwili w stanie. Jest to głęboka formą relaksu ale także i doświadczania samego siebie. Jestem fanem, choć przyznam, że na początku byłem dość sceptycznie nastawiony przed pierwszym spotkaniem. Byłem w wielu salonach, lecz zawsze szukałem czegoś więcej- po spotkaniu z Kasią nawet nie chce mi się szukać innych osób.Gorąco polecam każdemu, ja się zakochałem w tym dotyku i w tym słowie. Buziak I do zobaczenia!
Piotr Namysł
Piotr Namysł
26/11/2021
Błogostan, relaks oraz na nowo odnalezienie siebie w sobie, po masażu KANOA jaki doświadczyłem czuję, że w końcu zdjąłem skorupę 100 letniego żółwia i na świeżo oraz z lekkością mogę dalej iść spełniać swoje marzenia <3 Dziękuję MAMO!!!
Greg Cz
Greg Cz
28/09/2021
Wow! mindblowing! With her signature Kanaloa Massage you will be lost in timeless pleasure and relaxation. It's the perfect amount of long, smooth motions and also strong deep ones when necessary. Also, after the massage you get a lot of feedback which personalizes the experience. I've been going for years every time I'm in Warsaw.
Marek Skłodowski
Marek Skłodowski
29/07/2021
Wspaniała atmosfera i energia. Kasia czuje czego potrzebujemy, wystarczy krótka rozmowa. Niesamowity masaż przez niesamowitą osobę, uśmiechniętą, ciepłą, serdeczną. Mahalo
Anna Jęsior
Anna Jęsior
24/05/2021
Najlepszy masaz jakiego kiedykolwiek mialam okazje doswiadczyc... Kasia jest bardzo wrazliwa i jest niesamowitym przekaznikiem. Krotka rozmowa, spojrzenie, dotyk wystarczy - to Ty decydujesz jak bardzo chcesz sie otworzyc - ona to czuje. Na poziomie ciala - mega relaks, zawsze czuje sie jak nowonarodzona. Na poziomie duszy - piekne wizualizacje, zawsze w sedno intencji z ktora przychodze. Polecam rowniez tomik wierszy, ktory wydala Kasia oraz swiece robione przez jej syna. Nie moge sie doczekac na kolejne spotkanie i tym razem barsy!
Anna Miller
Anna Miller
14/04/2021
Wita od drzwi uśmiechnięta i serdeczna Kasia. Znam ją od lat .. a jakbym poznawała od nowa. Byliście kiedyś w świecie magii.. zaufaliście komuś bezgranicznie .. oddaliście ciało i duszę ? Doświadczenie świadome i nieświadome ... Zmiana, która przychodzi do życia zapraszana i zaopiekowana. Będę wracać .. po ten uśmiech, po lekcje i doświadczenie .. Dziękuję ????
Gosia Gosia
Gosia Gosia
09/04/2021
Niesamowita Kobieta. Pełen profesjonalizm i wyjatkowe umiejetności! Sesja Barss bardzo odprężająca! Cudna energia Kasi i Jej podejście do człowieka sprawiła, że wrócę do Niej na pewno! Polecam gorąco! ????
Anna Daria Nowicka
Anna Daria Nowicka
10/01/2021
Gorąco polecam cudowny masaż hawajski Kanoa i refleksologię twarzy w wykonaniu Kasi! Niesamowicie odpręża i rozluźnia, poprawia samopoczucie. Aż możesz odpłynąć 🙂 To, że masowanie jest dla Kasi prawdziwą pasją i angażuje się na 100% czuć zarówno w jej dotyku, jak i w tym, jak buduje z klientem serdeczną relację.
Nela M
Nela M
09/12/2020
Wspaniała, mądra, wspierająca kobieta i cudowne miejsce ????
Spotkanie z Tobą Kasiu zawsze jest magiczne… niezależnie od tego czy w czasie spotkania dotykasz dłonią, słowem czy ciszą. Niezależnie od tego czy siedzę, leżę czy stoję. Czy jestem obok czy setki kilometrów od Ciebie. Czy czuję fizycznie Twoje ciepło czy „jedynie” czuję je wewnętrznie. To ciepło, które wlewasz w moje ciało i dusze podczas sesji jest po prostu cudowne. Te rozmowy przed, w trakcie i po. Dla mnie sesja online jest zbawienna w trudnych momentach, uwalnia, uświadamia. A na Twój dotyk – ten fizyczny – warto czekać, bo jest pięknym dopełnieniem Twojej Mocy.

Margaret

Na każdej wizycie u Ciebie, dotknęłaś mnie słowem… Ty słuchasz fali energii sercem wraz dźwiękiem docierającym do uszu czy blokad wyczuwanych dotykiem. Doświadczam nie raz jak jedno słowo Twoje rezonuje w moim polu epigenetycznym i potrafi powalić na kolana, żeby móc zebrać siły i rozłożyć skrzydła i czuć jak życie unosi mnie we właściwym kierunku siłą energetycznego wiatru. Innym razem słowem zdejmujesz ciężary które przygniatały nie pozwalając się poruszyć czy ruszyć z miejsca żeby teraz móc w tanecznym lekkim podskoku zmierzać do wielu, przed rozmową z Tobą, nieuchwytnych celów, teraz oczywistych, jasnych, kolorowych jak naturalne kwiaty na łące które tylko czekają aż przyjdę…one już są bez mojego wysiłku. Katarzyno dzięki Tobie potrafię podejmować te decyzje i po nie sięgać. Przepełnia mnie taka wdzięczność dla Ciebie i każdej chwili na sesjach z Tobą której żadne słowa nie są w stanie opisać. Raduję się, że mogę i ja, i wszyscy chcący wykonać krok ku więcej, być w kontakcie telefonicznym z Tobą, sięgającą po to co kiedyś w myślach niemożliwe a dziś właściwe

Kasia K.

Kasiu, sesje z Tobą – zarówno te skupione na masażu, jak i Barsy, a także rozmowy (również on-line) – wszystkie te formy dotykały i wciąż dotykają mojego wnętrza. Po krótkim czasie zaczęłam z innej strony patrzeć na to, co to znaczy być bardziej kochającą siebie, uważniejszą i bardziej szczerą wobec siebie samej. Uświadomiłam sobie, że za swe porażki karałam się poczuciem winy, zamykam się w błędnym kole beznadziejności, która pozbawiała mnie wyraźnego widzenia siebie i sytuacji w których się znajdowałam. Dręczące uczucie zwątpienia w siebie i brak poczucia własnej wartości, które w efekcie nie pozwalały w pełni dostrzec piękna ani radości życia. Spotkania z Tobą pozwoliły mi na nowo odkryć, że gdy stajemy w obliczu trudnej sytuacji, mamy wybór: możemy odczuwać urazę i mieć pretensje, usiłować znaleźć kogoś lub coś, na co można zrzucić winę za spotykające nas trudności lub też możemy stawić czoła temu wyzwaniu i wzrastać. Walka z wyzwaniami życia nie ma sensu, podobnie jak usiłowanie ominięcia ich czy zaprzeczenie ich istnieniu. One są, lecz można je przejść z lekkością. I jakkolwiek dziwnie to brzmi – ja sama tego doświadczam. Dziękuję Ci!

Magdalena

By Katarzyna Konieczna
Jakość, doświadczenie i profesjonalizm NAJWYŻSZEGO STOPNIA. Będąc w Polsce korzystałam z każdego masażu i z sesji Bars- wszystkie z serca polecam❤. W obecnej sytuacji niemożności podróżowania najlepiej sprawdzają się dla mnie SESJE KANOA ONLINE. Ten dotyk słowem jest dostępny z każdego miejsca na ziemi i dotyka, i uwalnia jeszcze głębiej niż masaż, bo z każdej przestrzeni nagromadzonych emocji. Tam gdzie psychologia i coaching wyczerpał swe możliwości, tam zaczyna się SESJA KANOA. Czucie, uważność i szacunek Katarzyny sprawiają, że mogę czuć się swobodnie, jakbyśmy się znały 100lat. Tu dostaję zrozumienie i wsparcie!
“Kasiu chciałam Ci jeszcze raz podziękować za twój czas ze mną, twoja energię I siłę. Barsy były dla mnie mega intensywnym przeżyciem byłam tam ale też jakby mnie nie było jakbym gdzieś uleciała. Mega doznanie. Na pewno pomogły mi odnaleźć zamknięte we mnie emocje. Długo po nich płakałam chociaż trudno może to nazwać płaczem. Płynęły łzy, oczyściły. Łzy, których wcześniej długo nie mogłam uruchomić. Twoja energia, wibracje, nie wiem jak to nazwać, dodały mi pewności, że idę dobrą drogą. Na pewno jeszcze się na niej spotkamy. Ściskam serdecznie”

Kasia B.

“Kasiu, po Twoim Lomi Każdego dnia doświadczam CUDÓW. Kazdego dnia więcej. Bardzo dziękuję.”

TERESA

“To nie był masaż. Chodziłam na setki masaży… to było coś, czego nie zapomnę do końca życia. Nigdy dotąd nie miałam tak bliskiego kontaktu ze sobą. do tej pory nie mogę się nadziwić, jak mogła wcześniej tak nie zwracać na siebie uwagi. dziękuję za nowe doświadczenie.polecam!”

MADZIA

“”Kasiu ja bardzo potrzebowałam Ciebie spotkać. Dopiero tu przy Tobie  usłyszałam siebie. Poczucie jedności z ciałem…wow! Dziękuję

Ania M

“Witaj kochana Kasiu! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wczorajszą podróż podczas lomi. w domu olśniło mnie skąd pochodzą te moje nieprzerobione emocje lęku i odrzucenia,samotności (…)”

AH

By Agnieszka Jaworska

Uwielbiam tu być ❤ Niesamowita energia. Refleksologia twarzy, Masaż Kanoa i Sesje Bars. A przede wszystkim profesjonalizm i wyjątkowość Katarzyny Namysł. Dziękuję ❤????

By Ewa Stelmach

Masaż, refleksoterapia, dotyk, miejsce, atmosfera i oczywiście pani Kasia – cudowne!!! Głęboki relaks, odprężenie. Od serca polecam ????❤

“Kasiu po wczorajszym masażu ubyło mi ze 20 kg a pewnie i ze 20 lat. bardzo dziękuję i ściskam.”

EWA