CO PO MASAŻACH I SESJACH MÓWIĄ KLIENTKI I KLIENCI

Opinie

Vero Visage
Vero Visage
25/10/2023
Masaż u Kasi Ciepła, przytulna przestrzeń z muzyką co za serce chwyta. Dar w Jej dłoniach. Moje ciało doświadcza podróży w głąb siebie. Dociera do zakamarków które dotykają duszy. Czuję się bezpieczna i zaopiekowana. Po masażu rozmowa że świadomą kobietą o pięknym wnętrzu, słowa wskazują na coś co było niezauważone, zamrożone w ciele. Otwiera się nowe spojrzenie na siebie, przychodzą nowe pomysły i odwaga do realizacji. Z Wielką Przyjemnością polecam masaż w Kanaloa. ❤️
Paulina Jagielska
Paulina Jagielska
24/10/2023
Pani Kasia to przesympatyczna i utalentowana osoba. Po masażu wyszłam całkowicie wyciszona i ten stan pozostał ze mną na dłużej :)
Małgorzata Kostro Olechowska
Małgorzata Kostro Olechowska
02/10/2023
Poznałam Kasię wiele lat temu. Zawsze do niej wracam gdy jestem w trudniejszym momencie, gdy potrzebuję pomocy i wsparcia. Spotkania te sprawiają, że coś ważnego zaczyna się zmieniać na lepsze. Zarówno masaże jak i rozmową dokonują transformacji we mnie, która przekłada się na na lepsze życie. Polecam!
Petula Ula
Petula Ula
01/08/2023
Przepiękny czas w cudownym Towarzystwie. ???? Kasi dłonie leczą i przenoszą w Świat którego tutaj nie ma.???? Una☺️
Aga Ch
Aga Ch
26/07/2023
Właśnie dzisiaj byłam na sesji Bars. Jestem niesamowicie pozytywnie nastawiona, z uśmiechem na ustach, w umyśle i w sercu. Moje wrażenia nie do końca umiem sprecyzować. To było jakby przyjrzenie się sobie od wewnątrz i na zewnątrz. Bardzo pomocna jest też rozmowa z Kasią przed i po sesji.
Iza Suska
Iza Suska
21/06/2023
Niesamowite miejsce, które przenosi na Hawaje. Cudowne ręce które relaksują, leczą ciało i duszę. Dla wszystkich w poszukiwaniu chwili wytchnienia, lepszego samopoczucia, drogi do Siebie ... Nie tylko masaż, również sesje terapeutyczne, nieocenione!!! Polecam po 1000-kroć bo warto zainwestować w Siebie ????
Joanna bereżańska
Joanna bereżańska
29/03/2023
Polecam panią Kasię. Jest niesamowita osobą. Ciepłą, delikatną, empatyczną. I bardzo profesjonalną. Czas spędzony z nią był dla mnie niesamowity.
Lodomir
Lodomir
25/01/2023
5 gwiazdek
Joanna Szał
Joanna Szał
30/06/2022
Kanaloa to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić, będąc na drodze do siebie. Wizyta u Kasi to jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Stan absolutnie głębokiego relaksu i skupienia na sobie. A Kasia towarzyszy w tym po mistrzowsku - pięknie jest. Sam masaż... uwalniający, relaksujący, pozwalający na skupienie i.. jakby masowały trzy pary rąk :) Kasiu z całego serca dziękuję za wczoraj i do zobaczenia <3
Dorota-Małgorzata Wołodkiewicz
Dorota-Małgorzata Wołodkiewicz
28/06/2022
Miałam przyjemność oddać się w sprawne dłonie Kanaloa i czułam się wypoczęta po masażu jak po długim zdrowym śnie...
Spotkanie z Tobą Kasiu zawsze jest magiczne… niezależnie od tego czy w czasie spotkania dotykasz dłonią, słowem czy ciszą. Niezależnie od tego czy siedzę, leżę czy stoję. Czy jestem obok czy setki kilometrów od Ciebie. Czy czuję fizycznie Twoje ciepło czy „jedynie” czuję je wewnętrznie. To ciepło, które wlewasz w moje ciało i dusze podczas sesji jest po prostu cudowne. Te rozmowy przed, w trakcie i po. Dla mnie sesja online jest zbawienna w trudnych momentach, uwalnia, uświadamia. A na Twój dotyk – ten fizyczny – warto czekać, bo jest pięknym dopełnieniem Twojej Mocy.

Margaret

Na każdej wizycie u Ciebie, dotknęłaś mnie słowem… Ty słuchasz fali energii sercem wraz dźwiękiem docierającym do uszu czy blokad wyczuwanych dotykiem. Doświadczam nie raz jak jedno słowo Twoje rezonuje w moim polu epigenetycznym i potrafi powalić na kolana, żeby móc zebrać siły i rozłożyć skrzydła i czuć jak życie unosi mnie we właściwym kierunku siłą energetycznego wiatru. Innym razem słowem zdejmujesz ciężary które przygniatały nie pozwalając się poruszyć czy ruszyć z miejsca żeby teraz móc w tanecznym lekkim podskoku zmierzać do wielu, przed rozmową z Tobą, nieuchwytnych celów, teraz oczywistych, jasnych, kolorowych jak naturalne kwiaty na łące które tylko czekają aż przyjdę…one już są bez mojego wysiłku. Katarzyno dzięki Tobie potrafię podejmować te decyzje i po nie sięgać. Przepełnia mnie taka wdzięczność dla Ciebie i każdej chwili na sesjach z Tobą której żadne słowa nie są w stanie opisać. Raduję się, że mogę i ja, i wszyscy chcący wykonać krok ku więcej, być w kontakcie telefonicznym z Tobą, sięgającą po to co kiedyś w myślach niemożliwe a dziś właściwe

Kasia K.

Kasiu, sesje z Tobą – zarówno te skupione na masażu, jak i Barsy, a także rozmowy (również on-line) – wszystkie te formy dotykały i wciąż dotykają mojego wnętrza. Po krótkim czasie zaczęłam z innej strony patrzeć na to, co to znaczy być bardziej kochającą siebie, uważniejszą i bardziej szczerą wobec siebie samej. Uświadomiłam sobie, że za swe porażki karałam się poczuciem winy, zamykam się w błędnym kole beznadziejności, która pozbawiała mnie wyraźnego widzenia siebie i sytuacji w których się znajdowałam. Dręczące uczucie zwątpienia w siebie i brak poczucia własnej wartości, które w efekcie nie pozwalały w pełni dostrzec piękna ani radości życia. Spotkania z Tobą pozwoliły mi na nowo odkryć, że gdy stajemy w obliczu trudnej sytuacji, mamy wybór: możemy odczuwać urazę i mieć pretensje, usiłować znaleźć kogoś lub coś, na co można zrzucić winę za spotykające nas trudności lub też możemy stawić czoła temu wyzwaniu i wzrastać. Walka z wyzwaniami życia nie ma sensu, podobnie jak usiłowanie ominięcia ich czy zaprzeczenie ich istnieniu. One są, lecz można je przejść z lekkością. I jakkolwiek dziwnie to brzmi – ja sama tego doświadczam. Dziękuję Ci!

Magdalena

By Katarzyna Konieczna -
Jakość, doświadczenie i profesjonalizm NAJWYŻSZEGO STOPNIA. Będąc w Polsce korzystałam z każdego masażu i z sesji Bars- wszystkie z serca polecam❤. W obecnej sytuacji niemożności podróżowania najlepiej sprawdzają się dla mnie SESJE KANOA ONLINE. Ten dotyk słowem jest dostępny z każdego miejsca na ziemi i dotyka, i uwalnia jeszcze głębiej niż masaż, bo z każdej przestrzeni nagromadzonych emocji. Tam gdzie psychologia i coaching wyczerpał swe możliwości, tam zaczyna się SESJA KANOA. Czucie, uważność i szacunek Katarzyny sprawiają, że mogę czuć się swobodnie, jakbyśmy się znały 100lat. Tu dostaję zrozumienie i wsparcie!
“Kasiu chciałam Ci jeszcze raz podziękować za twój czas ze mną, twoja energię I siłę. Barsy były dla mnie mega intensywnym przeżyciem byłam tam ale też jakby mnie nie było jakbym gdzieś uleciała. Mega doznanie. Na pewno pomogły mi odnaleźć zamknięte we mnie emocje. Długo po nich płakałam chociaż trudno może to nazwać płaczem. Płynęły łzy, oczyściły. Łzy, których wcześniej długo nie mogłam uruchomić. Twoja energia, wibracje, nie wiem jak to nazwać, dodały mi pewności, że idę dobrą drogą. Na pewno jeszcze się na niej spotkamy. Ściskam serdecznie”

Kasia B.

“Kasiu, po Twoim Lomi Każdego dnia doświadczam CUDÓW. Kazdego dnia więcej. Bardzo dziękuję.”

TERESA

“To nie był masaż. Chodziłam na setki masaży… to było coś, czego nie zapomnę do końca życia. Nigdy dotąd nie miałam tak bliskiego kontaktu ze sobą. do tej pory nie mogę się nadziwić, jak mogła wcześniej tak nie zwracać na siebie uwagi. dziękuję za nowe doświadczenie.polecam!”

MADZIA

“”Kasiu ja bardzo potrzebowałam Ciebie spotkać. Dopiero tu przy Tobie  usłyszałam siebie. Poczucie jedności z ciałem…wow! Dziękuję

Ania M

“Witaj kochana Kasiu! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wczorajszą podróż podczas lomi. w domu olśniło mnie skąd pochodzą te moje nieprzerobione emocje lęku i odrzucenia,samotności (…)”

AH

By Agnieszka Jaworska -

Uwielbiam tu być ❤ Niesamowita energia. Refleksologia twarzy, Masaż Kanoa i Sesje Bars. A przede wszystkim profesjonalizm i wyjątkowość Katarzyny Namysł. Dziękuję ❤????

By Ewa Stelmach -

Masaż, refleksoterapia, dotyk, miejsce, atmosfera i oczywiście pani Kasia – cudowne!!! Głęboki relaks, odprężenie. Od serca polecam ????❤

“Kasiu po wczorajszym masażu ubyło mi ze 20 kg a pewnie i ze 20 lat. bardzo dziękuję i ściskam.”

EWA